Al Pacino 82 yaşında baba oluyor

Baba, Bayan Kokusu, Heat ve Şeytan’ın Avukatı üzere sinemaların ikonik oyuncusu Al Pacino’nun dördüncü kere baba olacağı açıklandı…

ABD medyasında yer alan haberlerde 82 yaşındaki Al Pacino’nun bir müddettir birlikte olduğu 29 yaşındaki kız arkadaşı Kuveyt asıllı Amerikalı TV imalcisi Noor Alfallah’ın bebekleri için geri sayıma başladığı belirtildi.

Alfallah’ın 8 ay gebe olduğu belirtilirken Al Pacino’nun menajerleri de gelişmeyi duyurdu. Al Pacino’nun 33 yaşındaki kızı Julie ve 22 yaşındaki ikizleri Olivia ve Anton’dan sonra dördüncü çocuğu olacak.

Alfallah’ın birinci çocuğu olacak bebeğin cinsiyeti açıklanmadı. Pacino ve Alfallah 2022’nin Nisan ayında görüntülenmiş ve kimi kaynaklar çiftin Covid-19 salgını boyunca birliktelik yaşadıklarını söylemişti. İkili yakın bir kaynak, “Alfallah genelde varlıklı yaşlı erkeklerle birlikte oluyor. Bir müddettir birlikteler. Yaş farkı bir sorun değil” yorumunu yaptı.

Alfallah daha evvel 74 yaşındaki rockçı Mick Jagger ve 60 yaşındaki milyarder Nicolas Berggruen ile birlikte olmuştu.

Al Pacino’nun 79 yaşındaki yakın arkadaşı Robert De Niro da kısa bir müddet evvel kız arkadaşı Tiffany Chen ile bebek sahibi olmuştu. De Niro da 7’nci kere baba olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir