Dijital yayın platformu GAİN, Rams Türkiye İnşaat Grubu’na satıldı

GAİN Medya’nın kurucusu Beğenilen Akpınar, 2020 yılının aralık ayında Türkiye’nin yüzde yüz yerli yatırımla kurulan dijital yayın platformu olarak yayın hayatına başlayan GAİN’in Rams Türkiye İnşaat Grubu’na satıldığını açıkladı.

GAİN tarafından “kamuoyuna duyuru” başlığı ile yapılan açıklamada şirketin satış bedeli konusunda bilgi verilmedi.

Gözde Akpınar’ın açıklamasında şu tabirler yer aldı:

“Üç yıldan fazla bir müddettir devam eden GAİN seyahatimizde, değerli bir karar aldık. Hepimizin ortak çabasıyla, sıfırdan bugünlere getirdiğimiz şirketimiz artık yeni bir periyoda giriyor.

GAİN’in bütün paylarının Rams Türkiye tarafından satın alınması için el sıkışmış bulunmaktayız. Türkiye’nin yüzde yüz yerli yatırımla kurulan dijital platformu olan GAİN için birinci günden beri hayalimiz, ülkemizden küresele açılan bir marka yaratmaktı. Küresel dev rakiplerimizin olduğu dalda, bize inanan takımımız ve iş ortaklarımızla birlikte farklı işler yaparak izleyicilerimiz ile birbirimizi daha âlâ anlayarak güçlü bir bağ kurduk. Bu satışın ülkemiz için iyi olmasını ve bu bağın gelişerek sürmesini diliyorum.

Bundan sonraki süreçte GAİN yeniden birebir yenilikçi ve kaliteli içerilerini sürat kesmeden devam ettirirken, GAİN’in bugüne gelmesinde büyük emek ve katkısı olan çalışma arkadaşlarımızla yola devam edileceği bilgisini de paylaşmak isterim.” (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir