Resident Evil 4 Remake için ücretsiz DLC geliyor! İşte tarihi

Geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştiren Resident Evil 4 Remake, oyuncular ve heyetler tarafından çok sevildi. Yepyenisi 2005’e dayanan üretim, aksiyon-hayatta kalma cinsinin efsane oyunlarından olarak kabul ediliyor. Ayrıyeten oyunda ana öykünün yanı sıra fiyatsız yeni bir ek paketin de yayınlanacağı açıklandı. Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Resident Evil 4 Mercenaries ek paketinin çıkış tarihi muhakkak oldu!

Resident Evil oyunlarının klasiği olarak görülen Mercenaries ek paketi, çeşitli usullerle size hakikat gelen zombileri alt etmeye çalıştığınız bir içeriğe sahip. Tüm Resident Evil 4 sahiplerine fiyatsız olarak verilecek olan ek paket, 7 Nisan tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Şu anlık yalnızca Leon karakteri ile oynandığını bildiğimiz DLC’de diğer karakterleri de denetim edebiliriz.

Modda her kademe farklı düşman tipleriyle farklı ortamlarda geçecek. Daha evvelki oyunlarda olduğu üzere moda erişebilmek için muhtemelen ana oyunu bir sefer tamamlamak gerekecek. Mercenaries’te nasıl performans gösterdiğimize bağlı olarak bir sıralama kaydedilecek. Ayrıyeten Challenge moduna benzeyen ek pakette vakte karşı yarışacağız.

Amazon, Prime Gaming ile fiyatsız oyun vermeye devam ediyor!

Steam’de 887 TL üzere bir fiyat ile satılan Resident Evil 4 için Capcom, önümüzdeki günlerde PSVR 2 modu için çalışmalara başlayacağını söylemişti. Resident Evil’ın korku-hayatta kalma oyunu olduğunu düşünürsek VR modu hiç de üzücü bir fikir değil.

Resident Evil 4 Remake sistem ihtiyaçları ise şu biçimde:

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi :  Windows 10 (64 bit)

İşlemci:  AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500

Bellek:  8 GB RAM

Ekran Kartı:  AMD Radeon RX 560 4GB VRAM / NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB VRAM

DirectX:  Sürüm 12

Ağ:  Genişbant İnternet bağlantısı

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)/Windows 11 (64 bit)

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 / Intel Core i7 8700

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5700 / NVIDIA GeForce GTX 1070

DirectX: Sürüm 12

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Resident Evil 4 Mercenaries ek paketi başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir